Contact

Vul het contactformulier in, dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met u op.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Steel Solutions International
Bunsenstraat 95
3316 GC Dordrecht

Tel. 078 6546 546

E-mail: info@ssi-bv.nl
KvK nummer: 70020604
Openingstijden: 8.00 – 17.00 uur (ma t/m vr)

Kroon Metal Technology
Havenweg 6
6603 AS Wijchen

Tel. 024 3030 320

E-mail: info@kroonmetal.nl
KvK nummer: 09172358
Openingstijden: 8.00 – 17.00 uur (ma t/m vr)

Sideron
Bunsenstraat 95
3316 GC Dordrecht

Tel: 010-5113544

E-mail: info@sideronsnijwerk.nl
KvK nummer: 27250315
Openingstijden: 8.00 – 17.00 uur (ma t/m vr)

Chris Mostert
Sales binnen- en buitendienst
en PR
cmostert@ssi-bv.nl
078-6546542
06 11 34 30 86

Stephan van de Sande
Sales
svdsande@ssi-bv.nl
078-6546543

Stephan Borsboom
Sales
sborsboom@ssi-bv.nl
078-6546552

Egbert van Eijl
Sales
eveijl@ssi-bv.nl
078-6546545

Arnolda den Boer
Sales
adboer@ssi-bv.nl
078-6546544

Richard van Poele
Sales
rvpoele@ssi-bv.nl
078-6546574

Danny Schippers
Hoofd produktie en expeditie
dschippers@ssi-bv.nl
078-6546565

Hans Ritmeester
Managing director
hritmeester@ssi-bv.nl
06-53506216

SSI | STEEL SOLUTIONS INTERNATIONAL

‘Totaaloplossingen voor de gehele metaalbranche!’

Vraag een offerte op