Contact

Vul het contactformulier in, dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met u op.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Steel Solutions International
Bunsenstraat 95
3316 GC Dordrecht

Tel. 078 6546 546

E-mail: info@ssi-bv.nl
KvK nummer: 70020604
Openingstijden: 8.00 – 17.00 uur (ma t/m vr)

Kroon Metal Technology
Havenweg 6
6603 AS Wijchen

Tel. 024 3030 320

E-mail: info@kroonmetal.nl
KvK nummer: 09172358
Openingstijden: 8.00 – 17.00 uur (ma t/m vr)

Sideron
Bunsenstraat 95
3316 GC Dordrecht

Tel: 010-5113544

E-mail: info@sideronsnijwerk.nl
KvK nummer: 27250315
Openingstijden: 8.00 – 17.00 uur (ma t/m vr)

Steel Solutions International

Chris Mostert Sales binnen- en buitendienst en PR cmostert@ssi-bv.nl 078-6546578 06 11 34 30 86

Steel Solutions International

Stephan van de Sande Sales svdsande@ssi-bv.nl 078-6546543

Steel Solutions International

Stephan Borsboom Sales sborsboom@ssi-bv.nl 078-6546552

Steel Solutions International

Egbert van Eijl Sales eveijl@ssi-bv.nl 078-6546545

Richard van Poele Sales rvpoele@ssi-bv.nl 078-6546574

Steel Solutions International

Danny Schippers Hoofd produktie en expeditie dschippers@ssi-bv.nl 078-6546565

Steel Solutions International

Hans Ritmeester Managing director hritmeester@ssi-bv.nl 078-6546542

SSI | STEEL SOLUTIONS INTERNATIONAL

‘Totaaloplossingen voor de gehele metaalbranche!’

Vraag een offerte op